Pożegnanie Asi Krudys

W sobotę 4 grudnia otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość o śmierci Asi Krudys. Asia od lat wzrastała w naszej parafii. Była zaangażowana w wiele inicjatyw, a także  w stałą formację w grupach parafialnych.

Uroczystości pożegnania Asi odbędą się w najbliższą sobotę 11.12.2021 r. w kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Jeleniej Górze Cieplicach, przy ul. PCK 23. O godz. 12.00 czuwanie i wspólna modlitwa, o godz. 13.00 Eucharystia, a następnie zakończenie uroczystości na cmentarzu komunalnym przy ulicy Krośnieńskiej.

Dla osób, które nie mogą być osobiście, istnieje możliwość oglądania transmisji z uroczystości w kościele za pośrednictwem strony internetowej naszej Parafii - zakładka online.

Na prośbę Rodziny Asi, informujemy także o poniższej inicjatywie.

Asia była osobą o wielkim sercu. Zawsze bardzo troszczyła się nie tylko o ludzi, ale i zwierzęta. Jeśli ktoś czuje taką potrzebę, może wesprzeć dowolną kwotą Schronisko dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze, nr konta: 42 1160 2202 0000 0003 4200 7692. Niech dobro, które Asia roztaczała wokół siebie, dalej trwa."