OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV Niedziela w ciągu roku

17.09.2017r.

1.    W tym tygodniu w liturgii kościoła będziemy obchodzić: 
- w poniedziałek – Święto św. Stanisława Kostki 
- w środę – wspomnienie św. męczenników Andrzeja i Towarzyszy
- w czwartek – święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty 
- w sobotę – wspomnienie św. Ojca Pio 
2.    W tym tygodniu, w czwartek 21 września zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas trzecich w związku z bezpośrednim przygotowaniem do I Komunii Św. w czerwcu 2018r. Warunkiem zapisania dziecka na listę kandydatów jest przedłożenie w tym dniu metryki chrztu dziecka, nawet jeśli chrzest odbył się w naszej parafii oraz karty potwierdzającej udział dziecka w niedzielnych mszach świętych.
3.    Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się za tydzień 24 września o godz. 16.00
4.    Również w przyszłą niedzielę spotkanie osób zapisanych na wyjazd do Międzyzdrojów o godz. 15.00. Prosimy uregulować finanse. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy po Mszy w zakrystii – można już dostać szczegółowy plan wyjazdu.
5.    Na obiady szkolne w ostatnią niedzielę zebrano 1275 zł. Dziękujemy ofiarodawcom. Dziś zbiórka do puszek na wyjazd naszej scholii na warsztaty muzyczne do Łodzi.
6.    Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 1 ponadgimnazjalnych w piątek o 19.00. Prosimy o dostarczenie metryki chrztu św.
7.    Próba scholii w środę o 16.30, próba chóru o 19.00, zbiórka ministrantów w piątek o 17.00
8.    Odnowa w Duchu Świętym w każdy poniedziałek zaprasza na wieczorną Eucharystię a po niej na uwielbienie Pana Jezusa.
9.    Cała Polska przygotowuje się do wielkiej modlitwy różańcowej wzdłuż granic, tzw. Różaniec do GRANIC. Będzie to za miesiąc w sobotę 7 października. Można o tym poczytać w najnowszych numerach Gościa Niedzielnego i Niedzieli.