OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 VI Niedziela Zwykła - 16 lutego 2020 roku

  1. Biuro parafialne czynne będzie w środę i w sobotę od godz. 9:00 do 10:00, a popołudniu w środę od 16:00 do 17:30. 
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne. Taca wyniosła 3.822 zł. 
  3. Msze św. w dni powszednie do 22 lutego, celebrowane są w kaplicy domu parafialnego. 
  4. Zapraszamy na kolejny Wieczór Chwały, który odbędzie się w niedzielny wieczór 16 II. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18:00. Po Mszy św. nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem. 
  5. W poniedziałek 17 II przypadają imieniny bpa Zbigniewa Kiernikowskiego. Solenizanta polecamy pamięci modlitewnej naszej Wspólnoty Parafialnej. 
  6. Członków Stowarzyszenia Święta Matki zapraszamy na spotkanie we wtorek 18 lutego o godz. 19:00 w domu parafialnym. 
  7. Rodziców planujących chrzest dziecka do końca maja, już dzisiaj informujemy o katechezach tj. spotkaniach przygotowawczych, które odbędą się w naszej parafii 10 i 17 marca. Następny cykl, odbędzie się w połowie maja. 
  8. Zapraszamy na kolejne rekolekcje - kurs Daniel o modlitwie osobistej, organizowane przez Szkołę Nowej Ewangelizacji działającej przy Wspólnocie Chrystusa Zmartwychwstałego "Galilea" w Stryszawie. Kurs odbędzie się w naszej parafii w dniach od 27 lutego do 1 marca. Adresowany jest do wszystkich osób, które zawierzyły swoje życie Jezusowi Chrystusowi podczas Seminarium Odnowy Wiary, kursu Nowe Życie, przez formację Niewolników Maryi bądź inne formy wspólnotowe. Kurs Daniel ma na celu rozbudzenie pragnienia modlitwy osobistej, jej odnowienia, przełamania kryzysu w modlitwie, pogłębienia relacji z Jezusem na modlitwie osobistej. Szczegóły i informacje o zapisach na plakatach wywieszonych w gablotach i stronie www Diecezji Legnickiej.
  9. Zachęcamy do nabywania nowych numerów tygodników katolickich. 

 

ks. dr Mariusz Majewski 

proboszcz