II Niedziela w ciągu roku
14.01.2018r.

1.    W tym tygodniu w liturgii kościoła obchodzimy:
- w środę – wspomnienie św. Antoniego, opata
- w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
2.    Zapraszamy dziś na kolejny Wieczór Chwały. Rozpoczniemy uwielbieniem Pana Jezusa o 17.30, następnie Eucharystia i adoracja Pana Jezusa z modlitwą o uzdrowienie.
3.    W tym tygodniu są wolne intencje mszalne rano i wieczorem. Zachęcamy do ofiarowania Mszy św. o Boże błogosławieństwo dla żyjących i pokój wieczny dla zmarłych.
4.    Kremówki z okazji Święta Babci i Dziadka będą rozprowadzane za tydzień w niedzielę 21 stycznia po wszystkich Mszach św. Kremówki rozprowadzać będą członkowie Gwardii Matki Bożej Miłosierdzia w cenie 3 zł za sztukę.
5.    Dziękujemy za złożone dziś ofiary na inwestycje w parafii.
6.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Niedziela i Gość Niedzielny są do nabycia w sklepiku.
7.    Podajemy plan kolędy na najbliższy tydzień, który z praktycznymi wskazówkami zamieszczony jest również na stronie parafialnej w zakładce AKTUALNOŚCI i na parafialnym Facebook’u.