I Komunia Święta - spotkania przygotowujące

UWAGA WAŻNE! Informacje dla rodziców! 

Szanowni Państwo!

Zgodnie z ustaleniami podjętymi w konsultacji z Waszymi przedstawicielami, uroczystość I Spowiedzi i I Komunii Świętej w naszej Parafii, odbędzie się 12 i 13 września. 

W związku z powyższym zapraszam Was w niedzielę 14 czerwca na spotkanie. Odbędzie się ono w naszym kościele po zakończeniu Mszy św. z godz. 11. 

Proszę zwrócić uwagę, że kościół parafialny ma ogromną powierzchnię użytkową (1600 m2). Miejsc w ławkach jest bardzo dużo. Przebywając w kościele należy także zachować aktualnie obowiązujące wskazania sanitarne. 

W związku ze zbliżającą się Komunią, rozpoczynamy cykl spotkań katechetyczno-organizacyjnych dla dzieci. Odbędą się one: 15 i 16 oraz 22 i 23 czerwca o godz. 17:00 (dwa poniedziałki i wtorki). Następne już we wrześniu: 2 i 3 oraz od 7 do 11. 

Drodzy rodzice!

Gdyby ktoś z Was doszedł do wniosku, że w zaplanowanych spotkaniach Wasze dziecko nie będzie mogło uczestniczyć np ze względu na szeroko rozumiane obawy natury epidemiologicznej, to informuję, że bez problemu dzień Komunii możemy odłożyć na maj 2021 roku. 

Zapraszam na spotkania 

ks. M. Majewski - proboszcz