Dokument o aborcji: "Miało nie żyć" - projekcja w naszej parafii

Zachęcamy do modlitwy o ochronę ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

W sobotę 25 maja o 19:00 w "Oratorium Matki Bożej Dobrej Rady" (- dawna kaplica w domu parafialnym przy ul. PCK 23 w Jeleniej Górze - Cieplicach) jedna z pierwszych projekcji nowego filmu „Miało nie żyć”. Dokument porusza temat sytuacji dzieci, które w Polsce umierają po aborcji. Mówi o tym, co dzieje się z tymi, które przeżyją zabieg. Jak szpitale radzą sobie z dziećmi, które miały nie żyć a rodzą się żywe? Ze względu na przerażające sceny, film przeznaczony jest tylko dla dorosłych – młodzież od 15 roku życia może wejść z rodzicami. (Przerażająca rzeczywistość aborcji – bez niedomówień, bez owijania w bawełnę. Relacje z pierwszej ręki, świadkowie, którzy nie potrafią powstrzymać łez. Całkowita słabość maleńkich dzieci w zderzeniu z przemocą, sadystycznymi procedurami, bezdusznością… Zobacz najmocniejszy dokument o aborcji, jaki kiedykolwiek powstał w Polsce. Żebyś nie mówił, że nie wiedziałeś)

Szczegóły i zwiastun filmu na https://mialoniezyc.pl/ https://youtu.be/KfJb8QJkGZM