Sponsorzy "Pikniku Rodzinnego w Cieplicach" - DZIĘKUJEMY!

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy w sobotę 16 IX zaangażowali się w przygotowanie Pikniku Rodzinnego.
Dziękuję Karkonoskiemu Stowarzyszeniu Edukacyjnemu u Erazma i Pankracego, a także Zarządowi i członkom Stowarzyszenia Święta Matki oraz osobom indywidualnym z różnych wspólnot działających w naszej parafii. Za logistyczną koordynację całości, dziękuję panu Wiesławowi Sidzińskiemu. Z przygotowanych atrakcji skorzystało wiele osób, choć w zdecydowanej większości były to rodziny uczniów szkoły katolickiej, a nie nasi parafianie. Kto nie był niech żałuje, bo kto był, ten z pewnością nie żałuje.

Pragniemy podziękować sponsorom nagród związanych z „dachówkami” oraz sponsorom nagród głównych. Dziękujemy firmom i instytucjom: Jelenia Plast; Teatr K. C. Norwida; Sauna TUULA w Dziwiszowie; Uzdrowisko Cieplice; Sklep „Dobre Kawy” przy PCK; „Grande Roma” w Cieplicach; Vouchery na wypoczynek od Firmy „Darma Tur” Robert Korzekwa; Hurtownia Owoców „SEREK”; Piekarnia Rodziny Koziołek; Piekrania Rodziny Stankiewicz; Straż Miejska w Jeleniej Górze; Gmina Podgórzyn. 

Głównym sponsor Pikniku było: „PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.”.

Dziękujemy także osobom indywidualnym za ufundowanie nagród głównych: pani Marzenie Machałek, panu Krzysztofowi Mrozowi, ks. Łukaszowi Karpińskiemu z Moraw, Rodzinie Fąfrowicz, Rodzinie Sidzińskich oraz pani Barbarze Sidzińskiej.
Jeszcze raz dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenia Święta Matki za finansowe włączenie w organizację Pikniku. 
Wszystkim, którzy przyłożyli swoją rękę do tego dobrego dzieła, jeszcze raz dziękujemy!