PIKNIK RODZINNY W CIEPLICACH

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez naszą Parafię, Stowarzyszenie Święta Matki i Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego. 

Na sobotę 16 września 2023 r. na placu wokół kościoła Matki Bożej Miłsierdzia od godz. 14:30 przygotowujemy wiele atrakcji dla: "DUŻYCH I MAŁYCH".  
ZAPRASZAMY CAŁE RODZINY!

Piknik poprzedzi Marsz dla Życia i Rodziny, który wyruszy o godz. 14:00 z Pl. Piastowskiego (wejście do Parku Zdrojowego obok budynku Politechniki). W drodze swoją grą akompaniować nam będzie Orkiestra Dęta KWB TURÓW. Po dotarciu rozpocznie się czas gier, zabaw, smacznych posiłów, koncertów, czas radosnego bycia ze sobą i dla siebie. Jeszcze raz: ZAPRASZAMY CAŁE RODZINY! A Wy zaproście Waszych sąsiadów i znajomych! 

Podczas Pikniku rozprowadzane będa tzw. "dachówki", przeznaczone na remont dachu naszego kościoła. Każda dachówka otrzymuje nagrodę, a ponadto na zakończenie Pikniku, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody główne. 

Sponsorem "Pikniku Rodzinnego w Cieplicach" jest: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. 

ZAPRASZAMY! 

Szczegóły na plakatach!