Marsz dla Życia i Rodziny w Cieplicach - 16 IX 2023 r.

ZAPRASZAMY na Marsz dla Zycia i Rodziny w Jeleniej Górze - Cieplicach!

Wydarzenie to będzie miało miejsce w sobotę 16 września 2023 roku. Rozpoczęcie o godz. 14:00 na Placu Piastowskim obok budynku Politechniki. Marsz to RADOSNE świadectwo promocji wiary, to RADOSNA promocja życia rodzinnego! ZAPRASZAMY!
W dordze na plac wokół kościoła Matki Bożej Miłosierdzia w Cieplicach (ul. PCK 23), towarzyszyć nam będzie orkiestra dęta Kopalni Wegla Brunatnego TURÓW. Po dotarciu na miejsce rozpocznie się "Piknik rodzinny" z wieloma atrkacjami. A pośród nich strefa gastronomiczna, gry, zabawy i koncerty. Dla najmłodszych bezpłatne dmuchańce i animacje. Podczas pikniku rozprawadzane będą tzw. "dachówki" - każdy dachówka otrzymuje nagrodę, a także losowane będa nagrody główne. 
Koncert główny to Rodzinne koncertowanie Rodziny Pelców.
Całość zakończy Msza św. w intencji rodzin pod przewodnictwem bpa Marka Mendyka - asystenta krajowego Rady Szkół Katolickich.  

Szczegóły na plakacie. 

Sponsorem "Pikniku Rodzinnego w Cieplicach" jest: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. 

ZAPRASZAMY!