Pielgrzymka Piesza na Janą Górę - zaproszenie

XXXI Pielgrzymka Piesza Deicezji Legnickiej na Jasną Górę wyruszy z Katedry Legnickiej 29 lipca, a na Jasną Górę dotrze 7 sierpnia. 

Zapisy dla pielgrzymów z rejonu jeleniogórsko-kamiennogórkiego u ks. Łukasza Toporka - przewodnika Grupy nr 2 (wikariusza Parafii Krzeszów; xlukastoporek@gmail.com). Spotkanie przedpielgrzymkowe 8 i 22 lipca o godz. 19:00 w Sanktuarium w Krzeszowie. W tym roku można zapisać się przez formularz online (link: https://forms.gle/F7za9pn2py8cowkE6) – jest to najbardziej preferowana przez nas forma zapisu oraz w dniu wyjścia pielgrzymki pod Katedrą w Legnicy. 

Zapraszamy do udziału, w tych wyjątkowych "rekolekcjach w drodze". Wyjątkowe 10 dni modlitwy, wspólnoty z Bogiem i drugim człowiekiem. Warto to przeżyć! 

Niebawem podamy infromacje nt "Grupy duchowego uczestnictwa".