Nasza SCHOLA coraz liczniejsza

W ostatnią niedzielę roku liturgicznego - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata,  podczas Mszy św. o godz. 11.00 schola Miriam przyjęła do swojego grona kolejną grupę pięknie śpiewających serc. Ksiądz Łukasz odczytał imiona kandydatów, którzy poprzez swój śpiew chcą oddawać chwałę Panu Bogu, po czym zostali oni pobłogosławieni. W szeregi zespołu wstąpiło 22 dzieci, którym trudno było ukryć przejęcie całym obrzędem. Dziękujemy rodzicom za wspieranie swoich pociech i umożliwienie im udziału w próbach. Posługę muzyczną prowadzimy w każdą niedzielę na Mszy świętej dla dzieci o godzinie 11.00 oraz podczas różnych uroczystości. Zależy nam, by nasz śpiew był wyrazem osobistej więzi z Bogiem i stawał się świadectwem o Jego działaniu w naszym życiu. Wszystkie chętne dzieci, które chciałyby wstąpić w nasze szeregi zapraszamy na próby w każdą środę o 16.30. Pamiętajmy, że kto dobrze śpiewa, ten dwa razy się modli! 

Artykuł: ks. Łukasz Frątczak, fot. Monika Jędrosz