Liturgia 1 i 2 listopada w naszej Parafii

1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Pierwsza Msza św. już w wigilię uroczystości, czyli w poniedziałek o godz. 18:00.
We wtorek porządek liturgii jest następujący: Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7:00; 9:00; 11:00 i 18:00 oraz w kaplicy cmentarza przy ul. Krośnieńskiej o godz. 13:00 (na cmentarzu przy ul. Jagiellońskiej Msza św. o godz. 12:00).
Warto pamiętać, że wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować za nich odpust zupełny. Warunkiem uzyskania odpustu jest nawiedzenie kościoła albo kaplicy, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” oraz wypełnienie innych warunków, takich jak: przystąpienie do sakramentu pojednania (tj. stan łaski uświęcającej), przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencji Papieża. 

W środę 2 listopada, we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. w kościele parafialnym o godz. 9:00 i 18:00, a w kaplicy cmentarza przy Krośnieńskiej o godz. 12:00. Bezpośrednio po tej Mszy św. przejdziemy w procesji alejkami cmentarza modląc się za naszych zmarłych. Na cmentarzu przy Jagielońskiej 2 XI, Msza św. o godz. 15:00. 

Po Mszach św. 1 i 2 XI w kościele, będziemy mogli złożyć dar serca do puszki na rzecz wsparcia fromacji kandydatów do kapłaństwa z naszej diecezji. Za co z góry serdecznie dziękujemy.