BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W dniu 30 października, w parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Cieplicach odbył się Bal Wszystkich Świętych. Uczestnikami imprezy były dzieci głównie ze szkół podstawowych, które przebrały się za różnych świętych. Na balu pojawili się między innymi: św. Jan Paweł II, św. Jadwiga Królowa, św. Józef, św. Maryja, św. Łucja, św. Alicja, św. Katarzyna, św. Cecylia, św. Walenty, św. Faustyna czy też św. Maria Magdalena. Dzieci prezentowały swoje przebrania i opowiadały o osobach, za które się przebrały. W czasie balu nie zabrakło oczywiście tańców, zabaw i słodkiego poczęstunku. Na zakończenie wszyscy uczestnicy wzięli udział w quizie na temat świętych i otrzymali pamiątkowe podarunki. Na zabawie zorganizowanej przez siostrę Bożenę i księdza Łukasza wszyscy wspaniale się bawili, co zobrazowały szczere uśmiechy "świętych".

Artykuł: Jakub Iglewski, fot. uczestnicy