Polecamy dobrą, nowoczesną szkołę

Informujemy, że szkoła katolicka w Jeleniej Górze ma jeszcze wolne miejsca w szkole podstawowej i w liceum.

W podstawówce można zapisać dziecko do kl. 1 oraz przenieść dziecko do klasy: 2; 3; 4 i 5 (zajęcia odbywają się w Cieplicach). Liceum otwiera jeden oddział z rozszerzonym j. angielskim, a w nim zaplanowane są dwa profile: matematyczno-fizyczny i humanistyczny. Można dołączyć do klasy: 2 i 3 liceum czteroletniego (zajęcia odbywają się w budynku przy ul. Kopernika 1).

Stawiając na całościowy rozwój dziecka i młodego człowieka, uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki. Potwierdzeniem tego są najwyższe wyniki w Jeleniej Górze, w egzaminie ósmoklasisty z j. polskiego i matematyki. Maturzyści w naszym mieście najlepiej napisali maturę w podstawie i w rozszerzeniu z j. polskiego, a w rozszerzeniu z fizyki i informatyki.

Zachęcamy rodziców i młodzież do wyboru szkoły katolickiej. Szkolnictwo katolickie w świecie ma swoją bardzo dobrą markę. Do budowania tej marki od 9 lat włącza się Jeleniogórski Katolik. Zapraszamy do dobrej szkoły, do „Szkoły Wartości”!