III BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

4 listopada, odbył się w naszej parafii Bal Wszystkich Świętych.

Tego dnia było jak w niebie: dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych. Świat chyba nigdy nie widział w jednym miejscu tyle świętych osób.

Tego dnia dzieci przyszły przebrane za poznanych świętych, m. in. św. Józefa, św. Maryję św. Wawrzyńca, św. Piotra, św. Wojciecha, św. Macieja, św. Franciszka, św. Floriana, , św. Jana Pawła II, św. Michała Archanioła, św. Jadwigę, św. Barbarę, św. Kingę, św. Urszulę, św., św. Filomenę, św. Ritę, św. Jana od Krzyża, św. Łukasza, św. Katarzynę, św. Matkę Teresę, św. Jose Sancheza del Rio i wiele innych świętych i błogosławionych.

Uczestnicy przedstawiali się swoim kolegom i koleżankom za jakich swoich patronów się przebrali. Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy i tańca. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki, tańczyły i śpiewały poznane piosenki. Pomiędzy zabawami, quizami i tańcami był czas na małe co nieco.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę RODZICÓW za zaangażowanie pozytywny odzew w przygotowaniu tak pięknych strojów. Dziękujemy za upieczenie przepysznych ciast i babeczek, a  młodzieży ze wspólnoty GALILEA za przygotowanie sali, różnych ciekawych zabaw i atrakcji oraz poprowadzenie balu.