Dzień skupienia ODNOWY w Janicach

W dniach 27-28 stycznia br wspólnot Bogaci w Miłosierdzia uczestniczyła w dniach skupienia w Domu Modlitwy i Braterstwa w Janicach. Mimo wielu przeciwności /choroby, rady pedagogiczne itp /udało nam się wyjechać  grupą 25 osób. Był to błogosławiony czas wspólnej modlitwy/Msze św., jutrznia,medytacja / , osobistego spotkania z Jezusem /całonocna Adoracja/ oraz radości z bycia razem ! Okazało się, że jesteśmy dla siebie nawzajem po prostu miłosierni ! Służyliśmy sobie nawzajem modlitwą wstawienniczą ,pełną moblilizacją w pomocy naszym chorym, wspólnie przyrządzane posiłki cieszyły nasze oczy i podniebienia.Obfitość stołu samych nas zaskoczyła. Pod nieobecność chorego Ks.Łukasza , naszego  opiekuna Pan Bóg posłużył się nami w przygotowaniu 2  konferencji / o wspólnocie / i zatroszczył się dla nas o kapłana. Piątkowa i sobotnią .Mszę św..odprawił nam miejscowy proboszcz Ks. Robert Kocjan. Celem wyjazdu była integracja wspólnoty oraz pytanie Pana Boga o jej dalszą drogę. Wróciliśmy z nadzieją i postanowieniem , że będziemy wracać do Janic jako wspólnota kilka razy w roku.

Artykuł i foto: Joanna Ożarska-Sroczyńska