Akademii Myśli Chrześcijańskiej w Legnicy wznawia spotkania

Zapraszamy każdego, kto chciałby pogłębiać swoją wiedzę z zakresu nauki o Bogu, o człowieku, o Kościele i kulturze chrześcijańskiej, w świetle Objawienia Bożego i katolickiej teologii, do uczestnictwa w Akademii Myśli Chrześcijańskiej w Legnicy. Słuchacze Akademii tworzą społeczność, w która daje sposobność interesujących rozmów na tematy związane z nasza wiarą.

Zaproszenie kierowane jest do ludzi dorosłych, w każdym wieku. Sesje Akademii będą miały miejsce w soboty (dwie soboty w miesiącu) w budynku Kurii i seminarium, zwanym od tego roku Centrum Formacji Ewangelizacyjnej "Dom Słowa". Wykłady zaplanowano od godziny 10.30 do 14.00. Poprzedzać je będzie Eucharystia o godzinie 9.15. Wszystkich chętnych zapraszamy na Inaugurację Akademii w najbliższą sobotę 22 października, na godz. 9.00 do Domu Słowa w Legnicy, ul. Jana Pawła II, 1 - wejście przez Kurię Biskupią. Przyłączyć się można także później, na kolejnych zajęciach.

Szczegóły można znaleźć w Internecie na oficjalnej stronie diecezji legnickiej.

Serdecznie zapraszają wykładowcy i dyrektor Akademii Myśli Chrześcijańskiej, ks. Krzysztof Wiśniewski.