Uroczyste podsumowanie uroczystości

W piątek 11 czerwca 2021 r., w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, spotkaliśmy się na podsumowanie uroczystości poświęcenia naszego kościoła. Wspólna modlitwa podczas Eucharystii o godz. 18:00, a następnie nabożeństwo czerwcowe połączone z aktem zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, który dokonał się w łączności z Episkopatem Polski zgromadzonym w Krakowie oraz Wspólnotami parafialnymi naszej Ojczyzny, dziękowaliśmy ludziom za zaangażowanie w przygotowania i przebieg uroczystości poświęcenia kościoła i ołtarza (26 maja br.).  

Modlitewne spotkanie miało swoją kontynuację podczas agapy w parafialnej strefie rekreacyjnej. Kiełbaski z grila, poczęstunek i wspólne rozmowy. Za pomoc w ich przygotowaniu, dziękujemy panu Bogdanowi Kołackiemu oraz pani Małgorzacie Bak. 

Radość ze spotkania oraz radość z piękna, którego mogliśmy doświadczyć podczas liturgii poświęcenia, stało się naszym wspólnym doświadczeniem. Za co: „Bogu niech będą dzięki!”. 

Wspomnijmy jeszcze, że dobrze rozpoczęty wieczór, rozwinął się w „parafialnej strefie kibica”, w związku z rozpoczętymi rozgrywkami EURO 2020/21. 

Wszystkim Wam jeszcze raz: DZIĘKUJEMY!