Zmarł tato ks. Pawła Oskwarka

Bożemu Miłosierdziu polecamy śp. Edwarda Oskwarka - tatę ks. Pawła, który prze kilka lat pełnił funkcję wikariusza naszej Parafii od roku 1998.

Niech odpoczywa w pokoju!

Dnia 17 kwietnia 2021 roku w wieku 75 lat zmarł śp. EDWARD OSKWAREK, tato ks. Pawła Oskwarka, proboszcza parafii pw. Nawiedzenia NMP w Karpaczu.

Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Świdnickiego Marka Mendyka będzie celebrowana w środę 21 kwietnia o godz. 12.00 w kościele pw. Świętej Rodziny przy ul. Bema 54 w Wałbrzychu (diecezja świdnicka). Obrzędy ostatniego pożegnania będą miały miejsce na cmentarzu przy ul. Żeromskiego.

Łącząc się w modlitwie polecamy Zmarłego Edwarda Bożemu Miłosierdziu. Najbliższym członkom Rodziny składamy wyrazy serdecznej jedności.