Bierzmowanie 2017

Uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania odbyła się w czwartek, 26 października 2017r. Podczas Eucharystii o godz. 18.00 J.E. Ks. Bp Stefan Cichy, biskup senior naszej diecezji, udzielił bierzmowania młodzieży z naszej parafii oraz osobom z parafii św. Jana Chrzciciela – w sumie sakrament przyjęło czterdziestu czterech chrześcijan – katolików, „aby wiarę mężnie wyznawać i według niej żyć”. Do tego wydarzenia naszą młodzież podczas trzyletniej formacji przygotowywał ks. Łukasz wraz z paniami animatorkami. Każdy przystępujący w tym dniu do Sakramentu Bierzmowania napisał list do Księdza Biskupa, w którym wyraził chęć otrzymania Darów Ducha Świętego, a także wybrał swojego patrona i uzasadnił ten wybór. Na zakończenie uroczystości młodzież, wręczając kwiaty, podziękowała ks. Biskupowi za udzielenie sakramentu, księżą koncelebrującym Eucharystię za modlitwę oraz swoim animatorom za trud przygotowań do tego wydarzenia.

Więcej zdjęć na  https://www.facebook.com/Parafia-Matki-Bo%C5%BCej-Mi%C5%82osierdzia-Cieplice-529395080729114/