Kurs NOWE ŻYCIE - Zapraszamy!

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego „GALILEA” z naszej parafii serdecznie zaprasza na rekolekcje - Kurs Nowe Życie, prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji św. Marka ze Stryszawy. Kurs odbędzie się w dniach 12-14 maja w pomieszczeniach szkoły katolickiej i kaplicy domu parafialnego.Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich – młodych i starszych, małżeństw i osób żyjących samotnie.

Rozpoczynamy w piątek o godz. 18.00, kończymy w niedzielę ok godz. 14.30

Koszt 50 zł (bez noclegu, kurs dochodzony

Zapisy pod nr tel. 667 900 207 (Ola), lub galilea.jelenia@gmail.com

 

Świadectwa z kursu Nowe Życie w Jeleniej Górze (11-13, marzec 2016) – prowadzonego przez wspólnotę Chrystusa Zmartwychwstałego „Galilea”

Marta, 37 lat

Pan zapewnił mnie o Swojej miłości do mnie. Uwierzyłam, że jestem kochana mimo wszystko, że jestem Jego ukochanym dzieckiem. Zapragnęłam zmienić swoje życie, oddać mu wszystkie moje sprawy, całą siebie w 100%. Pan dał mi pokój. Pan pozwolił mi przebaczyć!

Daria, 28 lat

Pan wlał we mnie nowe doświadczenie – dał mi wielką pewność siebie, której do tej pory mi brakowało. Sprawił, że znowu zaczęłam patrzeć z optymizmem w przyszłość, co do tej pory była dla mnie niewyobrażalne. Uzdrowił moją zlęknioną duszę, w pewnym sensie zerwał więzy, które trzymały mnie w przeszłości. Ta nowa nadzieja na dobre rzeczy, które dla mnie przygotował, to dosłownie Nowe Życie. Uświadomiłam sobie, że nie muszę być doskonała, że mogę być tym kim jestem, bo Pan Bóg kocha mnie właśnie taką.

Ania, 38 lat

Zapewnienie o swojej (red. Boga) miłości i trosce. Pokój serca, oczyszczenie i napomnienie. Szansę na nowe życie i zapewnienie, że nie jestem sama, że Pan Bóg mnie kocha i ma dla mnie cudowny plan. Tylko mam w to uwierzyć. Pan Jezus zapewnił, że zatroszczy się o mnie i moją rodzinę. Z nim nie będę samotna, ale kochana.

Michał, lat 36

- doświadczenie miłości Bożej,

- pojednanie,

- przebaczenie,

- oddałem życie i moje słabości Jezusowi.

Bóg mnie kocha i dał mi łaskę doświadczenia tego, że mnie kocha.

Krzysiek, lat 34

- bardziej otworzyłem się na Boga i drugiego człowieka,

- kurs ten uświadomił mi, że można inaczej i znacznie lepiej spożytkować weekend niż tylko TV-Internet

- jakiś większy spokój w sercu

Dostałem siłę w sercu, która pozwoliła mi wyrzucić ze swojego serca ciężar – w sakramencie spowiedzi świętej.

Sylwia, lat 45

- łaskę przebaczenie sobie i innym,

- umocnienie ufności pokładanej w Panu,

- pewność obecności Boga Żywego we mnie – to odkrycie, którego nie sposób opisać słowami,

- piękne spotkanie z pięknymi osobami,

- OSOBISTE I OSOBOWE SPOTKANIE Z PANEM JEZUSEM.

Barbara, lat 53

Przede wszystkim spokój, uwolnienie od lęków. Przekonanie, by odważnie zaufać Panu. Świadomość Bożej miłości i poczucie relacji (red. Bóg) Ojciec – dziecko. Dary Ducha Świętego. Pragnienie podjęcia pracy w formowaniu siebie i innych. Zrozumienie złożoności relacji rodzinnych i odkrycie nowego spojrzenia na nie. Możliwość przeżywania we wspólnocie. Uwolnienie od zranień życiowych.

Halina, lat 63

Nauczyłam się jak mam postępować w trudnych sytuacjach życiowych, tzn. gdzie szukać skutecznej pomocy, aby być pewną, że tylko Pan Jezus może uzdrowić wszelkie moje niedomagania. Otrzymałam spokój w sercu, którego mi brakowało w pewnych sprawach rodzinnych.